Testy do Akademii Piłkarskiej Gminy Kobierzyce

/ Aktualności / Testy do Akademii Piłkarskiej Gminy Kobierzyce

Nabór do Akademii Piłkarskiej Gminy Kobierzyce!
W dniu 15.09.2019 r Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie dzieci urodzone w roku 2010 i wcześniej do udziału w testach kwalifikujących do Akademii Piłkarskiej Gminy Kobierzyce.

Testy odbędą się na nowym boisku ze sztuczną murawą na stadionie w Kobierzycach.

Testy rozpoczną się o godz. 12:00.  W ramach testów uczestnicy wykonają określone zadania sprawnościowe, które zostaną ocenione przez trenerów. Są to:
-zwroty z piłką
-bieg bez piłki
-drybling
-żonglerka nogą
-gra kontrolna (mecz)


Akademia Piłkarska Gminy Kobierzyce jest sekcją która skupia najbardziej utalentowanych zawodników, reprezentujących jednocześnie kluby sportowe. Celem treningów w Akademii jest podnoszenie poziomu sportowego i doszkalanie zawodników w oparciu o program szkoleniowy PZPN. W ramach Akademii zawodnicy trenują 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i środy w godz. 16:30-18:00 na stadionie sportowym (boisko naturalne / sztuczna nawierzchnia) lub w Hali Sportowo-Widowiskowej w Kobierzycach. Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia uczestnikom transport na zajęcia.

Informacje o Akademii Piłkarskiej Gminy Kobierzyce znajdują się na naszej stronie w menu górnym w zakładce „AKTYWNOŚCI”.